Co jsou to reklamní stojany/cedule áčka?

Reklamní stojany áčka svým tvarem připomínají písmeno A, proto se pro ně vžil název "reklamní stojany". Lze je ale nalézt i pod názvy jako reklamní cedule, či reklamní tabule. Tyto reklamní stojany áčka najdou využití pro vnitřní i venkovní prezentaci.

K čemu takové reklamní stojany slouží? Jejich využití je limitovánou pouze vaší představivostí. Setkáte se s nimi v ulicích, kde slouží jako upozornění, ale i na výstavách, kde svou potištěnou plochou upozorňují na nové služby, produkty atd.

Lze je dělit na několik druhů, které se liší dle své základny a stability.

Klasický reklamní stojan áčko

Klasický reklamní stojan áčko

Jednoduchý oboustranný reklamní stojan áčko s hliníkovou konstrukcí. Takovéto reklamní áčko je díky své nízké váze lehce přenosné, ale nedoporučujeme jej však používat při silnějším větru. Klasické reklamní áčko je ve formátech A1, A2, B1 a B2. Dodáváme je bez tisku nebo s konkreténím tiskem vaší grafiky pro obě strany.

Reklamní stojan áčko s ocelovou konstrukcí

Reklamní stojan áčko s ocelovou konstrukcí

Kovový reklamní stojan áčko s ocelovou konstrukcí a oboustranným potiskem. Bytelná ocelová konstrukce zaručuje tomuto reklamnímu stojanu áčko odolnost proti větru. Toto reklamní áčko je v nejpoužívanějším formátu A1. Dodáváme je bez tisku nebo s konkreténím tiskem vaší grafiky pro obě strany.

Reklamní stojan áčko se základnou na vodu

Reklamní stojan áčko se základnou na vodu

Reklamní stojan áčko se základnou na vodu je tvořen ze dvou částí. Plastová podstava reklamního stojanu je dutá a je schopná pojmout několik desítek litrů vody, či písku. Druhou částí je pak kovová konstrukce. Díky své vysoké váze je tento reklamní stojan áčko vhodný do silného větru. Toto reklamní áčko je v nejpoužívanějším formátu A1. Dodáváme je bez tisku nebo s konkreténím tiskem vaší grafiky pro obě strany.

Pro potisk zvolte vhodnou metodu podle způsobu použití:

  • Plakát - nejlevnější řešení, jednoduchá výměna, nízká životnost - zvolte, pokud potřebujete často měnit grafický motiv matný papír 115g/m2.
  • Samolepka - dlouhá životnost, stálost barev, změna motivu znamená přelepení - zvolte, pokud nepotřebujete často měnit grafický motiv monomerická samolepka s UV ochranou laminací.
  • Magnetka - jednoduchá a rychlá výměna, pro časté změny motivu - zvolte, pokud potřebujete často měnit grafický motiv (nebo máte opakující se motivy a vyměňujete je) spodní část magnetky je samolepící film, vrchní část je potištěna vaší grafikou.

Tím máme za sebou představení těchto reklamních stojanů i jejich dělení. Je tak na vašem uvážení, zda pro svou prezentaci využijete spíše klasický reklamní stojan áčko, který je v nabídce v mnoha formátech, nebo je pro vás více zajímavý reklamní stojan, který obstojí v i silném větru.

Svůj nový reklamní stojan áčko si na eshopu objednáte velice jednoduše. Stačí si vybrat vámi požadovaný rozměr, materiál pro tisk a kusy. Dále pak jen stačí zadat vaše údaje, vybrat dopravu a objednávku odeslat. Další možností, jak reklamní stojan objednat je přes email, kde uvedete všechny potřebné údaje. K objednávce je také nutné dodat tisková data. Jakmile objednávku obdržíme, vaše nové reklamní áčko pro vás začneme připravovat. Reklamní stojan vám poté zašleme na vaši adresu.

Kompletní nabídku reklamích systémů, včetně reklamních stojanů áčko naleznete také na www.print.cz - reklamní stojany áčko.