Doprava

Doprava DPD a PPL
K doručování zásilek využíváme služeb DPD. Cena dopravy je 242 Kč včetně DPH (200 Kč bez DPH). Při ceně zásilky vyšší než 4 000 Kč bez DPH je doprava zdarma. Zásilky odesíláme z výrobny a skladu na adrese Dašická 1185, 537 01 Chrudim.

Při přebírání zásilky věnujte pozornost kontrole stavu obalu. Zásilku, která je zjevně poškozená, nepřebírejte. V případě drobných škod typu porušení ochranné fólie nebo deformace rohu balíku trvejte na sepsání reklamačního protokolu nebo potvrzení o záznamu stavu zasílky v době převzetí. Tímto zajistíte snadnější řešení v případech pozdější reklamace. S tou nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 739 238 234 nebo na e-mailu obchod@reklamniacko.cz v co nejkratším intervale.

 

Zásilky na reklamní stojany bez tisku objednané do 12:00 jsme schopni doručit do druhého dne. Objednávky na reklamní áčka s tiskem pak zpravidla do 2-3 pracovních dní. Doba dodání je ale také závislá na velikosti objednávky a na aktuálním vytížení výroby. Uveďte v objednávce požadovaný termín, kdy musí být zakázka u Vás.

.