O nás

Stránka www.reklamniacko.cz je projektem společnosti Print Promotion s.r.o., která své služby nabízí ve všech oblastech výroby a tisku reklamy. Našim cílem je poskytnout přehledný web se zaměřením čistě na výrobu reklamních áček (známých také jako reklamní cedule, reklamní tabule a reklamní stojan), včetně tisku, s rychlým dodáním kdekoliv po České republice (doručujeme už do 48 hodin od objednání).

Nabídek je na internetu spousta a je těžké se v nich vyznat, proto jsme výběr omezili pouze na 2 základní produktové řady reklamních áček lišící se kvalitou a tím i cenou. Je proto vždy na Vás si nejprve řící, pro jaký reklamní stojan áčko máte využití, jakou chcete jeho kvalitu a kolik jste ochotni investovat.

Ve všech variantách ale platí, že životnost reklamního stojanu áčka určuje to, jak s ním zacházíme při manipulaci.

Reklamní áčka nabízíme v těchto variantách:

Reklamní stojan áčko do větru Spring A1
Oboustranný venkovní reklamní stojan. Stabilitu stojanu zajišťuje bytelná ocelová kontrukce a kvalitní pružiny. Tento reklamní stojan je vhodný do větru.

Reklamní stojan áčko do větru Waterbase A1
Kovovový oboustranný reklamní stojan s plastovou základnou pro větší stabilitu. Základnu reklamní cedule můžete naplnit vodou nebo pískem. Pro snadnou manipulaci slouží integrovaná kolečka a bezpečnost zajišťují oblé rohy. Reklamní áčko je stabilní i vě větru.

Klasické reklamní áčko
Asi nejpoužívanější reklamní stojan. Rám je vyroben z kovového profilu 25 mm. Reklamní stojan je dodáván se zadní šedou plastovou stěnou a antireflexní UV folií. Jednoduchá manipulace díky snížené váze stojanu. Reklamní stojan áčko můžete použít v interiéru i exteriéru. Díky nízké váze ale není odolný vůči větrným poryvům a tak se toto reklamní áčko může snadno skácet.

Mohlo by Vás také zajímat:

Jak připravit tisková data
Přehledný návod pro grafiky na přípravu tiskových dat, včetně šablon.

Jaký používáme materiál?

  • Plakát - nejlevnější řešení, jednoduchá výměna, nízká životnost - zvolte, pokud potřebujete často měnit grafický motiv matný papír 115g/m2.
  • Samolepka - dlouhá životnost, stálost barev, změna motivu znamená přelepení - zvolte, pokud nepotřebujete často měnit grafický motiv monomerická samolepka s UV ochranou laminací.
  • Magnetka - jednoduchá a rychlá výměna, pro časté změny motivu - zvolte, pokud potřebujete často měnit grafický motiv (nebo máte opakující se motivy a vyměňujete je) spodní část magnetky je samolepící film, vrchní část je potištěna vaší grafikou.

Jak objednat?

Pokud chcete reklamní stojan áčko i s tiskem, nahrajte tisková data. Ty ale můžete zaslat i později emailem.
Reklamní stojany áčka bez tisku doručujeme zpravidla do 1-2 dnů, s tiskem pak 2-3 pracovních dnů, dle velikosti a složitosti objednávky. 
Objednávky na všechny reklamní áčka příjímáme i na email.

E-shop provozuje společnost:

Print Promotion s.r.o.
Dašická 1185
537 01 Chrudim
IČO: 27559572
DIČ: CZ27559572